Fall down, fly up

5. března 2016 v 22:27 | Angie Writie |  Talk
Ahoj!

Docela jsem přemýšlela, o čem by měl být tenhle, jakožto první článek, a rozhodla jsem se vám říct pár věcí ohledně myšlenek, co se mi honily hlavou, když jsem poměrně nedávno konečně viděla film Surfařka.

Pro ty, kdo neví, o co jde, tak se vám pokusím v rychlosti shrnout, o co jde.

Jde vlastně o to, že Bethany je výborná surfařka, která se zúčastné jedné soutěže a jakmile postoupí, stane se slavnou. Jenže ale netuší, že při jednom surfování s přáteli jí kousne žralok a ona přijde o celou ruku. Sice ze začátku se surfingem pokračuje, ale pak, po jedné pokažené soutěži, se surfingem skončí a pojede pomáhat do Thajska, které postihla Tsunami.

Když jsem ten film sledovala, nedokázala jsem v některých momentech zadržovat slzy, protože nejenom že tenhle příběh vystihuje skutečný život, ale také dává i nám ostatním různé náznaky motivace.

Já sama docela dobře vím, jak se Bethany po tom, co přišla o ruku, cítila, protože i já nejsem po fyzické stránce dokonalá jako většina z vás. Spousta lidí pak začne ty "nedokonalé" odsuzovat, protože nejsou jako oni, ale podle mě mají tihle lidé v sobě něco mnohem víc. Znáte přeci to, když vám lidé říkají, abyste šli svou vlastní cestou a nenechali se unášet davem, tuctostí a obyčejností? Tak nedokonalí v tomhle směru vynikají. Nepodobají se nikomu.

Stejně jako Bethany jsem i já ve svém životě zažila nějaké ty pády a stejně jako ona jsem se sesypala jako domeček z karet, ale nikdy jsem v sobě nenašla tu odvahu se sebrat, vstát a začít znovu. Někde tam uvnitř jsem možná jiný člověk, co si nic nechce nechávat líbit, ale ukrývá se to za stěnou otloukánka, jakým jsem doposud.

Sama jsem si toho kvůli této věci docela dost zažila, proto mám pro vás, kdo to čtete, jeden důležitý vzkaz - nenechte se ovládat strachem a nikdy se nenechte schodit až n úplné dno.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dreamer Dreamer | 6. března 2016 v 21:34 | Reagovat

Ahoj,
hned ze začátku musím říct, že tvůj blog po vzhledové stránce je moc hezký. A nejspíš i pro tebe výstižný, že?
Ty sice nevíš, kdo jsem, ale já vím, kdo jsi ty. Vím jak vypadáš a rozhodně tě za to neodsuzuji. Jsi taková, jaká jsi. I přesto tě mám ráda a rozumím si s tebou.
Film Surfařka jsem viděla někdy před třema rokama a hned za první zkouknutí jsem brečela neskutečně dlouho. Vím, co jsi cítila, když ses na to koukala. Byla to jistá forma motivace pro všechny lidi, kteří jsou v nesnázích, ačkoliv ona, hlavní hrdinka, neměla ruku. Bylo to poselství pro všechny, kteří vzhledově nezapadají do normy obyčejnosti, kterou potkáváme všude po ulicích.
Chci ti jen říct, AK, ať se nikdy nezvádáváš. Pořád tu jsou lidi, na kterým jim záležíš.
Tak se drž, a bojuj co nejvíce, jak to jde. Mou podporu máš, ačkoliv nevíš, o koho jde. No, třeba tě už něco napadne. P.S. Nemáte doma nějaké cínové nádobí či šperky?

2 MarkétaX MarkétaX | 6. března 2016 v 21:56 | Reagovat

Ahoj, ať se jmenuješ,jak chceš - já Ti dala jméno Růže, protože není dokonalá, má trny a přesto ji milujeme a vidíme v ní krásu. A Růže je také bojovnice a to v Tobě cítím. Na první článek do blogu sis vybrala to nejlepší téma, které jsi mohla... . Přeji Ti hodně odvahy a že trčíš z řady? Já taky :-) a když toto přijmeš jako holý fakt, tak se ti velmi uleví a přijde velká radost ze života. Těším se na Tvé další články :-) Opatruj se!!!

3 Angel Angel | 12. března 2016 v 12:25 | Reagovat

[1]: Děkuju moc za názor i povzbuzení, ale kdo jsi? Chci vědět, kdo mi ten komentář napsal, abych ti mohla poděkovat.

4 Angel Angel | 12. března 2016 v 12:27 | Reagovat

[2]: Jezus, moc ti děkuju za tak úžasnou přezdívku i její zdůvodnění. Ani nevíš, jak moc si toho vážím. Moc děkuji za povzbuzení :3

5 SergiooT SergiooT | E-mail | 16. ledna 2017 v 18:11 | Reagovat

I found this page on 12th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama